Kronbergs Čukste LEVIN ir pilna servisa advokātu birojs ar vairāk kā 20 gadu pieredzi Latvijas un ārzemju korporatīvo klientu apkalpošanā. Mūsu starpdisciplinārā pieredze apvienojumā ar starptautisko kultūru un dziļām industriju zināšanām nodrošina mūsu klientiem augstas kvalitātes juridisko atbalstu biznesa mērķu sasniegšanai.

PIEŠĶIRTĀS GODALGAS

LASĪT VēLJaunumi

Kronbergs Čukste LEVIN juriste Anete Bože, Stradiņa Universitātes doktorante, uzstājās Latvijas Universitātes 77. Starptautiskajā zinātniskajā konferencē ar prezentāciju “Jaunie maksājumu pakalpojumi Otrajā maksājumu pakalpojumu direktīvā”.

22.02.2019
Kronbergs Čukste LEVIN juriste Anete Bože, Stradiņa Universitātes doktorante, uzstājās Latvijas Universitātes 77. Starptautiskajā zinātniskajā konferencē ar prezentāciju par tēmu “Jaunie maksājumu pakalpojumi Otrajā maksājumu pakalpojumu direktīvā”.
Jaunumi

Kronbergs Čukste LEVIN sniedza juridisku atbalstu SIA DHL Latvia reorganizācijā

02.01.2019
Biroja speciālisti partnera Valtera Kronberga vadībā sniedza juridisku atbalstu SIA DHL Latvia reorganizācijā, nododot komercdarbības daļu jaundibinātai SIA DHL Logistics Latvia, kuras galvenie darbības virzieni ir kravu pārvadājumi pa autoceļiem, uzglabāšana un noliktavu saimniecība un citi transporta atbalsta pakalpojumi.
Papildus informācija

Piesakieties jaunumiem