Seminārs par ekonomiskā vērtējuma nozīmi konkurences tiesību piemērošanā

2023.gada 9.jūnijā Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras telpās notiks KRONBERGS ČUKSTE LEVIN un zvērinātu advokātu biroja “RASNAČS” kopīgi organizēts seminārs par ekonomiskā vērtējuma nozīmi konkurences tiesību piemērošanā.


Pasākumā piedalīsies arī Briseles konkurences ekonomikas konsultāciju birojs “RBB ECONOMICS” eksperts Dr. oec. Vitaly Pruzhansky, kas konsultējis klientus daudzās konkurences tiesību lietās, ko izskata Eiropas Komisija, Eiropas Savienības tiesa un Vispārējā tiesa, Lielbritānijas un citās nacionālās konkurences iestādes.


Semināru vadīs Dr. iur. Lauris Rasnačs, zvērināts advokāts ar pieredzi klientu pārstāvībā Konkurences padomē un Eiropas Komisijā, Eiropas Savienības tiesā, kā arī daudzu Latvijā un ārvalstīs publicētu zinātnisku rakstu un grāmatu autors, un Mag. iur. Reinis Papulis, jurists ar darba pieredzi Konkurences padomē un ilggadēju praksi konkurences tiesībās.


Seminārā eksperti stāstīs par ekonomiskā vērtējuma iespējamiem veidiem un nozīmi dažādās konkurences tiesību lietās, tostarp lietās par dominējoša stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu, vienošanām, kas ierobežo, kavē vai deformē konkurenci, kā arī lietās par zaudējumu atlīdzību konkurences tiesību pārkāpumu dēļ.


Pasākumam vēl ir iespējams pieteikties, izmantojot šo saiti: https://docs.google.com/forms/d/1CAOD6w8J9CZLQLA3F4z4fRFbcBwZidpK25y7SHeG8Ts


Priecāsimies seminārā satikt Jūs personīgi, kā arī Jūsu kolēģus, kurus varētu interesēt semināra tēma.


PĒDĒJĀS ZIŅAS UN NORĀDES