JAUNUMI

Jaunumu grupa
Visas grupas Jaunumi
Strukturvienība
Visi lauki Tiesību nozares Prakses jomas
Jaunumi

IFLR1000 atzinis biroja partneri Vinetu Čuksti-Jurjevu par vienu no 2022. gada Women Leaders Latvijā

05.04.2022
Viens no vadošajiem pasaules juridiskā tirgus izpētes izdevumiem IFLR1000 atzinis biroja partneri Vinetu Čuksti-Jurjevu par par vienu no 2022. gada Women Leaders Latvijā. Tas ir atzinīgs novērtējums ne vien Vinetas profesionālajiem sasniegumiem, bet arī biroja ilggadīgajai daudzveidības politikai, kas veicina veselīgu darba un personīgās dzīves balansu, cita starpā piedāvājot elastīgu darba laiku un attālināto darbu, un tādejādi veicinot sieviešu profesionālās izaugsmes iespējas.
Jaunumi

Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likums

29.03.2022
2022. gada 5. martā Latvijā spēkā stājās Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likums. Likuma mērķis ir sniegt atbalstu Ukrainas pilsoņiem un viņu ģimenes locekļiem, kuri izceļo no Ukrainas vai kuri nevar atgriezties Ukrainā bruņotā konflikta dēļ ar Krievijas Federāciju un tā norises laikā, kā arī vispārēja atbalsta sniegšana Ukrainas sabiedrībai. Sākotnēji pieņemtais likums un grozījumi paredz dažādas iespējas atbalsta nodrošināšanai un saņemšanai, tādus kā izmitināšana, uzturs, nodrošināšana ar pirmās nepieciešamības precēm, veselības aprūpes pakalpojumi un izglītības pakalpojumiem bērniem.
Jaunumi

Kronbergs Čukste LEVIN sniedz juridisku atbalstu AS Smiltenes piens akciju pārdošanas darījumā

03.09.2019
Partnere Vineta Čukste-Jurjeva un juriste Santa Prauliņa sniedza juridisku atbalstu AS Smiltenes piens akcionāriem 96% sabiedrības akciju pārdošanā privātam investoram ar mezanīna fonda piešķirtu finansējumu.
Jaunumi

Partneris Valters Kronbergs veiksmīgi pabeidzis VEF bankas likvidāciju

28.08.2019
Vadošais partneris Valters Kronbergs 2019.gada 28.augustā veiksmīgi pabeidza VEF bankas likvidāciju.
Jaunumi

Kronbergs Čukste LEVIN juriste Anete Bože, Stradiņa Universitātes doktorante, uzstājās Latvijas Universitātes 77. Starptautiskajā zinātniskajā konferencē ar prezentāciju “Jaunie maksājumu pakalpojumi Otrajā maksājumu pakalpojumu direktīvā”.

22.02.2019
Kronbergs Čukste LEVIN juriste Anete Bože, Stradiņa Universitātes doktorante, uzstājās Latvijas Universitātes 77. Starptautiskajā zinātniskajā konferencē ar prezentāciju par tēmu “Jaunie maksājumu pakalpojumi Otrajā maksājumu pakalpojumu direktīvā”.
Jaunumi

Kronbergs Čukste LEVIN sniedza juridisku atbalstu SIA DHL Latvia reorganizācijā

02.01.2019
Biroja speciālisti partnera Valtera Kronberga vadībā sniedza juridisku atbalstu SIA DHL Latvia reorganizācijā, nododot komercdarbības daļu jaundibinātai SIA DHL Logistics Latvia, kuras galvenie darbības virzieni ir kravu pārvadājumi pa autoceļiem, uzglabāšana un noliktavu saimniecība un citi transporta atbalsta pakalpojumi.
Jaunumi

Kronbergs Čukste LEVIN pārstāv Latvijas spēļu biznesa asociāciju Satversmes tiesā

31.10.2018
Kronbergs Čukste LEVIN pārstāv Latvijas spēļu biznesa asociāciju Satversmes tiesā attiecībā uz Rīgas vēsturiskā centra un tā aizsardzības zonas teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumu punktu
Jaunumi

Vineta Čukste – Jurjeva un Reinis Papulis kļuvušu par sertificētiem personas datu aizsardzības speciālistiem

06.02.2018
Kronbergs Čukste LEVIN partnere Vineta Čukste – Jurjeva un jurists Reinis Papulis kļuvuši par Datu valsts inspekcijas sertificētiem personas datu aizsardzības speciālistiem.

Piesakieties jaunumiem